Medyczna Środa

     Collegium Medicum w Bydgoszczy wyróżniło za szczególna pracę, wkład merytoryczny i szerzenie idei udaru mózgu redakcję serwisu udarowcy.com.pl.  Pan Mariusza Baumgart i Sebastian Szyper otrzymali oficjalne zaproszenie na prestiżowy cykl wykładów popularnonaukowych organizowanych w ramach cyklu Medycznej Środy. Wykład "Udar Mózgu- profilaktyka, edukacja i pierwsza pomoc" odbył się 25.01.2012 w auli głównej Collegium Medicum na który przybyło ponad 250 osób.

5

Więcej zdjęć z tego wydarzenia w galerii

Wywiad z Andrzejem Zaorskim

      Redakcja udarowcy.com.pl 14 czerwca 2011 spotkała się w Milanówku z Panem Andrzejem Zaorskim, który w 2004 roku doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Konsekwencją tego była utrata mowy i wycofanie się z aktywnej pracy. Dzięki leczeniu, intensywnej rehabilitacji i walce Pana Andrzeja już po niespełna pół roku satyryk wrócił do pracy zawodowej i pokazał społeczeństwu, że z udarem można wygrać.
Podczas spotkania pan Andrzej Zaorski podpisał wznowione przez udarowcy.com.pl wydanie książki "Ręka Noga Mózg na Ścianie" objął Honorowy Patronat nad serwisem udarowcy.com.pl.

dsc 0500

Więcej zdjęć znajdą Państwo w Galerii

Wyszukaj na stronie

Galeria